Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nieruchomość na kredyt – poradnik kredytowy

Jak korzystnie kupić nieruchomość na kredyt? Czy kupić mieszkanie używane, czy nowe? Jak sprawdzić dewelopera? Czy mieszkanie na rynku wtórnym, to dobra inwestycja? Jak rozpocząć starania o kredyt? Czy mam zdolność kredytową? To prawdopodobnie tylko nieliczne kwestie, na które szukasz odpowiedzi. 

Mini poradnik

Właśnie z myślą o Tobie i celem wskazania odpowiedzi na najważniejsze nurtujące Cię pytania przygotowaliśmy ten mini poradnik na temat zakupu nieruchomości na cele mieszkaniowe oraz finansowania go kredytem hipotecznym. Poniższa publikacja została podzielona na dwie główne części. Pierwsza z nich omawia tematy dotyczące procesu zakupu samej nieruchomości, niezależnie od tego, czy jest to dom, czy mieszkanie. Druga natomiast porusza zagadnienia związane z kredytem hipotecznym. W poradniku nie są poruszane wszystkie zagadnienia związane z tematem, ale te najważniejsze, które najczęściej nurtują klientów. 

Mamy nadzieję, że poradnik ten spełni Twoje oczekiwania i znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek i odpowiedzi na pytania.

Mini poradnik kredytowy

Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia