Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nieruchomość na kredyt – poradnik kredytowy

Jak korzystnie kupić nieruchomość na kredyt? Czy kupić mieszkanie używane, czy nowe? Jak sprawdzić dewelopera? Czy mieszkanie na rynku wtórnym, to dobra inwestycja? Jak rozpocząć starania o kredyt? Czy mam zdolność kredytową? To prawdopodobnie tylko nieliczne kwestie, na które szukasz odpowiedzi. 

Mini poradnik

Właśnie z myślą o Tobie i celem wskazania odpowiedzi na najważniejsze nurtujące Cię pytania przygotowaliśmy ten mini poradnik na temat zakupu nieruchomości na cele mieszkaniowe oraz finansowania go kredytem hipotecznym. Poniższa publikacja została podzielona na dwie główne części. Pierwsza z nich omawia tematy dotyczące procesu zakupu samej nieruchomości, niezależnie od tego, czy jest to dom, czy mieszkanie. Druga natomiast porusza zagadnienia związane z kredytem hipotecznym. W poradniku nie są poruszane wszystkie zagadnienia związane z tematem, ale te najważniejsze, które najczęściej nurtują klientów. 

Mamy nadzieję, że poradnik ten spełni Twoje oczekiwania i znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek i odpowiedzi na pytania.

Mini poradnik kredytowy

Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia