Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nasze projekty i porady w nowym numerze „Budujemy Dom”

W najnowszym numerze miesięcznika „Budujemy Dom” znajdziecie artykuł z poradami naszego eksperta – architekt Mariusz Jaworski wyjaśnia, w których miejscach w domu najtrudniej jest wyeliminować mostki termiczne. Część z projektami prezentuje dwa domy z oferty ARCHIPELAGU: Ralf G1 oraz Marcel III G2. Zapraszamy do lektury!

Ralf G1 

Ralf G1 to nowoczesny dom, który łączy współczesny szyk z funkcjonalnością. Zwarta bryła i prosty dwuspadowy dach sprawiają, że dom jest ekonomiczny w realizacji i późniejszej eksploatacji. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się zaprojektować komfortowy układ funkcjonalny. Wnętrze koncentruje się wokół przestronnego salonu, który dzięki dużym przeszkleniom, harmonijnie łączy się z tarasem, nad którym zaplanowano efektowną, nowoczesną formę zadaszenia. Modny charakter projektu efektownie podkreśla atrakcyjna kompozycja elewacji.

Dowiedz się więcej o projekcie Ralf G1

Marcel III G2

Marcel III G2 posiada czytelny i funkcjonalnie rozplanowany układ pomieszczeń. We wnętrzu króluje słoneczna atmosfera. Otwarta strefa dzienna integruje domowników wokół codziennych zajęć, a wyraźnie oddzielona część nocna gwarantuje wyciszony odpoczynek. Przestronny taras stanowi doskonałe przedłużenie strefy wypoczynkowej i płynnie łączy się z ogrodem. Poddasze zaplanowane jest do późniejszej adaptacji. 

Dowiedz się więcej o projekcie Marcel III G2

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia