Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najpiękniejsze domy z tarasem – zobacz nowy e-katalog!

Najwspanialsze domy z tarasem, gorące nowości, pomysły na modne aranżacje oraz garść porad jak zadbać o wyjątkowy klimat przydomowej strefy relaksu. To wszystko czeka na Was w naszym nowym e-katalogu „ARCHIPELAG domy z tarasem”. 

Lato na tarasie

Wakacyjne wydanie elektronicznego katalogu to galeria pomysłów na piękny dom z przytulnym tarasem. Wśród hitów projektowych, które zaprezentowaliśmy w najnowszym e-wydaniu odnajdziecie propozycje domów z tarasem od frontu, ogrodu i tarasem na poziomie poddasza, w tym wersje z kominkiem zewnętrznym i dekoracyjną pergolą. Nasi architekci podkreślają, że współcześnie taras staje się tak samo ważną częścią strefy dziennej jak salon, czy jadalnia – to tutaj w ciepłe miesiące najchętniej spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi oraz odpoczywamy po ciężkim dniu. O czym pamiętać planując taras? Jak zaaranżować strefę relaksu na świeżym powietrzu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w części redakcyjnej najnowszego e-wydania.

Pomysły na modny taras

W bieżącym numerze katalogu czeka na Was również przegląd aktualnych tarasowych trendów stawiających na naturalne materiały. Modne aranżacje wykorzystujące drewno i kamień, a także garść pomysłów jak wyczarować magiczny klimat przydomowej strefy wypoczynkowej to kolejne powody, dla których warto zajrzeć do najnowszego e-wydania. W numerze ponadto: projekty domów z basenem, wnętrza otwarte na ogród, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu.

Inspiracje dla budujących              

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy z tarasem” to wspaniała podróż do krainy słonecznych inspiracji i modnego designu – obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy marzą o relaksacyjnej przestrzeni ulokowanej o krok od domu. Elektroniczny katalog jest dostępny bezpłatnie, a jego wygodna i interaktywna formuła sprawia, że komfortowo przegląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy z tarasem” jest dostępny pod adresem:

https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_z_tarasem

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia