Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najpiękniejsze domy z tarasem – zobacz nowy e-katalog!

Najwspanialsze domy z tarasem, gorące nowości, pomysły na modne aranżacje oraz garść porad jak zadbać o wyjątkowy klimat przydomowej strefy relaksu. To wszystko czeka na Was w naszym nowym e-katalogu „ARCHIPELAG domy z tarasem”. 

Lato na tarasie

Wakacyjne wydanie elektronicznego katalogu to galeria pomysłów na piękny dom z przytulnym tarasem. Wśród hitów projektowych, które zaprezentowaliśmy w najnowszym e-wydaniu odnajdziecie propozycje domów z tarasem od frontu, ogrodu i tarasem na poziomie poddasza, w tym wersje z kominkiem zewnętrznym i dekoracyjną pergolą. Nasi architekci podkreślają, że współcześnie taras staje się tak samo ważną częścią strefy dziennej jak salon, czy jadalnia – to tutaj w ciepłe miesiące najchętniej spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi oraz odpoczywamy po ciężkim dniu. O czym pamiętać planując taras? Jak zaaranżować strefę relaksu na świeżym powietrzu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w części redakcyjnej najnowszego e-wydania.

Pomysły na modny taras

W bieżącym numerze katalogu czeka na Was również przegląd aktualnych tarasowych trendów stawiających na naturalne materiały. Modne aranżacje wykorzystujące drewno i kamień, a także garść pomysłów jak wyczarować magiczny klimat przydomowej strefy wypoczynkowej to kolejne powody, dla których warto zajrzeć do najnowszego e-wydania. W numerze ponadto: projekty domów z basenem, wnętrza otwarte na ogród, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu.

Inspiracje dla budujących              

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy z tarasem” to wspaniała podróż do krainy słonecznych inspiracji i modnego designu – obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy marzą o relaksacyjnej przestrzeni ulokowanej o krok od domu. Elektroniczny katalog jest dostępny bezpłatnie, a jego wygodna i interaktywna formuła sprawia, że komfortowo przegląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy z tarasem” jest dostępny pod adresem:

https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_z_tarasem

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia