Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najlepsze projekty domów WT 2021 w jednym katalogu

Już jest! Nasz najnowszy katalog, a w nim same najlepsze projekty domów w standardzie WT 2021, tanie w budowie domy w cenie mieszkania, Wasze ulubione projekty z kolekcji Mini i ENERGO PLUS, aktualne trendy, inspirujące aranżacje wnętrz, niezbędne informacje dotyczące zmian w prawie budowlanym i nowych warunkach technicznych – ponad 250 stron pełnych gotowych pomysłów na piękny i energooszczędny dom. Nasz nowy katalog znajdziecie w sieci EMPIK, salonach InMedio oraz Kolporter i Ruch. 

Najlepsze projekty domów WT 2021 w jednym katalogu

Od 2021 czekają nas zmiany w Warunkach Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Z myślą o wszystkich, którzy niebawem planują budowę domu przygotowaliśmy katalog pełen najlepszych projektów gotowych, które już dziś spełniają wszystkie zaostrzone wymagania dotyczące energooszczędności standardu WT 2021, zapewniając jednocześnie komfort i niskie rachunki za użytkowanie. W naszym najnowszym katalogu czekają na Was:

·      projekty domów parterowych

·      projekty domów z poddaszem użytkowym

·      projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji

·      projekty domów piętrowych

·      nowoczesne stodoły

·      tanie w budowie domy w cenie mieszkania

·      projekty domów na wąską działkę

·      projekty domów dla deweloperów: domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej

·      projekty domów z nagradzanej kolekcji ENERGO PLUS

W najnowszym katalogu „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” inwestorzy znajdą również niezbędneinformacje dotyczące tegorocznych zmian w prawie budowlanym, czytelnie zaprezentowany nowy podział dokumentacji projektowej oraz szczegółowe wytyczne warunków technicznych 2021. W numerze ponadto: przegląd aktualnych trendów, porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży oraz gotowe pomysły na nowoczesne aranżacje wnętrz.

Nasz nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Znajdziecie go m.in. w salonach Empik, InMedio, Kolporter i Ruch. 

Zapraszamy do lektury!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia