Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nasz nowy katalog z TOP projektami już w sprzedaży!

Projekty domów do 70 m2 na zgłoszenie, tanie w budowie domy na każdy typ działki, najlepsze projekty domów parterowych, z poddaszem i piętrowych, popularne nowoczesne stodoły, a także nowa kolekcja DOMY21 – ponad 300 stron z gotowymi pomysłami na wymarzony dom czeka na Was w nowym katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG". Numer jest już w sprzedaży w salonach Empik na terenie całego kraju. 

Gotowe pomysły na wymarzony dom

Z myślą o wszystkich, którzy niebawem planują budowę wymarzonego domu przygotowaliśmy katalog pełen TOP-owych projektów domów z naszej kolekcji oraz moc nowości projektowych. W najnowszym wydaniu katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG" czekają na Was: 

·      projekty domów do 70 m2 na zgłoszenie

·      projekty domów parterowych

·      projekty domów z poddaszem użytkowym

·      projekty domów z poddaszem do adaptacji

·      projekty domów piętrowych

·      projekty domów szeregowych i bliźniaków

·      nowoczesne stodoły

·      nowa, autorska kolekcja DOMY21

·      Hity projektowe z kolekcji Mini

·      Projekty domów z nagradzanej kolekcji ENERGO PLUS

W najnowszym katalogu „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” ponadto: najważniejsze informacje dotyczące ostatnich zmian w Prawie budowlanym, w tym nowy podział projektu budowlanego oraz szczegółowe wytyczne dotyczące warunków technicznych WT 2021, a także odpowiedź na pytanie po czym poznać dom energooszczędny. W numerze nie zabrakło inspirujących aranżacji wnętrz do TOP-owych projektów z naszej kolekcji przygotowanych, m.in. przez stylistów marki VOX, a także porad doświadczonych architektów i ekspertów z branży.

Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w sprzedaży w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. 

Zapraszamy do lektury!

Kup nowy katalog NPDA online

Zobacz co czeka na Ciebie w nowym katalogu NPDA 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia