Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Meble technorattanowe w czołówce najlepszych mebli ogrodowych!

Urządzając ogród zadajemy sobie niejednokrotnie pytanie: jakie meble będą najbardziej odpowiednie? Najlepiej, żeby były praktyczne, wygodne, nie za drogie i oczywiście po prostu ładne. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór mebli do przestrzeni outdoor, zatem na które się zdecydować? Meble wykonane z rattanu syntetycznego zdecydowanie należą do czołówki najpopularniejszych mebli ogrodowych.

Technorattan jest materiałem, który jest wysoce odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Meble nie chłoną wilgoci, nie odbarwiają się na słońcu, nie rozciągają się i nie niszczeją nawet w bardzo wysokich i niskich temperaturach. Ponadto, uciążliwe plamy np. po czerwonym winie czy tłustych olejkach do opalania, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, lub użyć do tego celu płynu do czyszczenia technorattanu. Meble można też śmiało myć myjkami ciśnieniowymi. Dzięki temu nie trzeba już tracić czasu na wielogodzinne szorowanie i usuwanie zabrudzeń. Zakup wysokiej jakości mebli technorattanowych jest inwestycją na lata. Do tego meble te są bardzo wygodne, eleganckie i ponadczasowe.

Z każdym kolejnym sezonem popularność mebli technorattanowych wciąż wzrasta. Coraz większe grono klientów decyduje się na zakup mebli wykonanych właśnie z rattanu syntetycznego. Szeroki wybór modeli i plecionek (nie tylko kolorów, ale również struktur) daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Zestawy wielomodułowe można dowolnie ustawiać, w zależności od pomysłu. Co więcej, meble wykonane z kolorowego rattanu syntetycznego, np. zielonego, mogą być także doskonałą ozdobą, która podkreśli charakter przydomowej przestrzeni. Przedział cenowy także jest zróżnicowany (w zależności od modelu i jego wielkości), dlatego każdy może dobrać zestaw dopasowany do swoich potrzeb i jednocześnie portfela. 

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą technorattanowych mebli ogrodowych BELLO GIARDINO w sklepie internetowym na www.bg-meble.pl.

(źródło: bg-meble.pl)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia