Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Marina nr 1 – STUDIO Artur Wójciak

Budynek usługowo-apartamentowy Marina 1 stoi „między mostami" – przy ulicy Ks. Witolda. Powstała przy nim marina, która zyskuje popularność nie tylko wśród miłośników sportów wodnych, ale także zwykłych wrocławian i turystów. Łódki przypływają do niego pod północnym przęsłem mostu Uniwersyteckiego. Ideą funkcjonalną powstałego budynku jest rozdział pomieszczeń garażowych, usługowych i mieszkalnych, które rozmieszczono na czterech kondygnacjach. Na parterze istnieją punkty handlowo-usługowe. Na pierwszym i drugim piętrze budynku znajdują się cztery apartamenty mieszkalne jednopoziomowe i osiem dwupoziomowych - każdy z nich ma balkon. Największy z apartamentów ma 220 m2 powierzchni, najmniejszy 66 m2. Wejścia do apartamentów i pomieszczeń gospodarczych restauracji, która znajduje się na parterze, zaprojektowano od strony zachodniej. Wjazd do parkingu podziemnego znajduje się od strony ul. Księcia Witolda. Od strony wschodniej i południowej zaprojektowano tarasy otwarte na Odrę, przystań i sąsiednie wyspy.


1.  Autor: Artur Wójciak
2. Współpraca: Urszula Orzechowska
3. Lokalizacja: Wrocław
4. Inwestor: Topacz Investment
5: Faza: realizacja


STUDIO Artur Wójciak
ul. M. Smoluchowskiego 56/3
50-372 Wrocław
tel./fax: (71) 798 38 90
studio@archipelag.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia