Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Laboratorium Termo Organiki

Zespół naukowców zatrudniany przez Termo Organikę od ponad dekady intensywnie pracuje nad rozwiązaniami poprawiającymi jakość wyrobów, wprowadza modyfikacje, zmienia technologie, poszukując idealnych produktów dla klienta XXI wieku.

Termo Organika to niekwestionowany lider jakości w swojej branży. W każdym z zakładów produkcyjnych działają najnowocześniejsze laboratoria wyposażone w światowej klasy sprzęt do badania zarówno wyrobów styropianowych, jak i chemii budowlanej. Ich obsługą zajmuje się certyfikowany przez Instytut Techniki Budowlanej personel.


Zobacz również:

  • Budowlana Marka 2023 Roku dla Termo Organiki

    Centrum Badań i Analiz Rynku przedstawiło wyniki prestiżowego Rankingu Budowlana Marka Roku 2023, który klasyfikuje producentów materiałów budowlanych w Polsce. Termo Organika, największy producent styropianu i [...]

    Więcej
  • Jakość styropianu Termo Organika potwierdzona w 100%

    Termo Organika - największy producent styropianu w Polsce przeszedł pozytywnie (100%!) wszystkie parametrów swoich produktów, przeprowadzone przez państwowy nadzór budowlany - Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) i [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia