Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Hörmann na targach SECUREX 2024 23-25 kwietnia 2024, Poznań

W jaki sposób uniemożliwić wjazd nieuprawnionych pojazdów na teren firmy lub prywatnej posesji? Jak skutecznie zabezpieczyć przestrzeń publiczną lub obszar, na którym odbywa się impreza masowa przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów? Innowacyjne systemy kontroli wjazdu marki Hörmann będzie można zobaczyć i przekonać się o ich skuteczności podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024 r.

Organizowane w cyklu dwuletnim, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX należą od lat do najważniejszych wydarzeń branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Koncentrują się na bezpieczeństwie budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”. 

Temat ten idealnie wpisuje się w portfolio produktów, które firma Hörmann rozwija w obszarze systemów kontroli wjazdu, takich jak: słupki, szlabany, zapory i kolczatki drogowe, a także automatyczne systemy parkingowe z funkcją identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz szybkiej płatności. Wszystkie te produkty wyznaczają wysokie standardy bezpieczeństwa i zapewniają komfort ich użytkownikom. Bogaty asortyment umożliwia tworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, bez względu na rodzaj chronionego obiektu i wymagania dotyczące bezpieczeństwa. I co istotne – systemami tymi można sterować i zarządzać za pomocą OnlineControl z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu smartfonu, laptopa lub komputera z dostępem do Internetu. 

Na stoisku firmy Hörmann, będzie można zobaczyć jak sterowanie OnlineControl funkcjonuje w praktyce oraz sprawdzić działanie nowatorskiego systemu zarządzania parkingiem, umożliwiającego różnorodne formy uiszczania opłat, od gotówki po karty płatniczeHörmann Polska /nr 03/2024 z wykorzystaniem technologii NFC. Technologia ta pozwala na przyspieszenie transakcji, co znacznie usprawnia wyjazd z parkingu i zwiększa efektywność miejskich przestrzeni parkingowych.

Prawdziwą gratką będzie pokaz szybkości ustawienia przenośnej blokady drogowej OktaBlock marki Hörmann. Stosowana dla zabezpieczenia dojazdu i dojścia do miejsc, w których organizowane są imprezy plenerowe, pozwala chronić ludzi i obiekty przed rozpędzonymi pojazdami. Na uwagę zasługuje dyskretne wzornictwo blokady, dzięki czemu niejako „wtapia się” ona w otoczenie i nie razi swoją obecnością uczestników imprezy. Można ją ponadto wykorzystać jako nośnik reklamy.

Innym ciekawym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku jest mobilna zapora drogowa Road Blocker M30 – nowość marki Hörmann, pokazywana na ubiegłorocznych targach BAU. Mobilną zaporę tworzy praktyczny system modułowy, który umożliwia elastyczne łączenie poszczególnych jej elementów w większą całość, w zależności od potrzeb. Ruchomy element, podnoszony na wysokość do 800 mm, tworzy barierę skutecznie blokującą wjazd na obszar chroniony i w każdej chwili może zostać opuszczony.

Przedstawiciele firmy Hörmann zapraszają na stoisko nr 78 w pawilonie nr 6, na MTP gdzie chętnie spotkają się z Państwem i udzielą wszelkich porad.


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia