Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Glen - realizacja projektu

Glen to wyjątkowy dom parterowy dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie i ze smakiem. Rodzinny, o klasycznej bryle budynku z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń - ciepły, przytulny i bardzo komfortowy. Zapraszamy do galerii zdjęć!

Realizacja projektu domu Glen Realizacja projektu domu Glen

Nowoczesność i sprawdzone rozwiązania

Glen to przytulny i wygodny dom z dachem wielospadowym, który z pewnością zadowoli zwolenników nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Rozkład pomieszczeń jest dobrze przemyślany i ergonomiczny - strefy dzienna i nocna są wyraźnie oddzielone, co daje wyjątkowy komfort mieszkańcom. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny i dobrze doświetlony salon połączony z jadalnią, a także zadaszony taras łączycy dom z ogrodem.

Prezentowana realizacja jest pięknie dopracowana w każdym szczególe. Jasna elewacja przełamana modnymi akcentami szarości oraz ciemniejszą stolarką doskonale oddaje nowoczesny charakter domu. Ścieżki i klomby przed wejściem, a także wypielęgnowany trawnik dodatkowo podkreślają elegancki charakter posesji. W środku również rządzą stylowe połączenia, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo spójnie i harmonijnie. 

Więcej o projekcie domu Glen


Zobacz także:


  • Glen – realizacja projektu

    Parterowy dom Glen olśniewa swoją klasyczną elegancją. Wnętrze wyróżnia ergonomiczny i niezwykle funkcjonalny charakter. Częściowo zadaszony taras dostępny z salonu stwarza możliwość wypoczynku zarówno w upalne, jak i [...]

    Więcej
Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia