Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Weź udział w FOTOkonkursie – cenne nagrody czekają!

Zapraszamy do udziału w III edycji naszej fotograficznej zabawy! Specjalnie dla was wydłużyliśmy czas trwania konkursu i na zdjęcia waszych pięknych domów czekamy do dnia 31 grudnia 2016 roku! Do wygrania atrakcyjne zestawy nagród! 

Zasady konkursu

Zrób zdjęcia swojego pięknego domu, zrealizowanego na podstawie projektu z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres: konkurs@archipelag.pl. Jesienna edycja konkursu fotograficznego trwa od dnia 1 września do 31 grudnia 2016 r.

Co możesz wygrać?

  • kartę prezentową o wartości 500 zł na zakupy w sklepie internetowym www.fabrykaform.pl
  • voucher o wartości 200 zł na zakup dodatków do projektu od Pracowni Projektowej ARCHIPELAG
  • roczną prenumeratę czasopism od Wydawnictwa Publikator

Zobacz dodatki do projektów dostępne w naszej ofercie

Regulamin FOTOkonkursu "Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM" (481 KB)

Partnerzy konkursu

FABRYKA FORM – wyposażenie i dekoracja wnętrz

Sklep Fabryka Form od 2005 roku oferuje swoim Klientom tysiące artykułów wyposażenia wnętrz, takich jak akcesoria kuchenne, garnki, akcesoria łazienkowe, akcesoria biurowe, lampy, meble, dekoracje ogrodowe, czy stylowe dodatki. Wśród dekoracji wnętrz oferowanych zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak również dwóch sklepów stacjonarnych w Warszawie i w Poznaniu, znalazły się produkty takich marek jak Alessi, Kartell, Koziol, Iittala, Silit, KitchenAid, Eva Solo, Normann Copenhagen, czy Moleskine. Trwałe, piękne i funkcjonalne produkty światowej sławy projektantów, oryginalne dodatki do salonów, skandynawskie wzornictwo w najlepszym stylu, nowoczesne, minimalistyczne projekty ze stali nierdzewnej, niepowtarzalne lampy włoskich producentów, jak również inne dekoracje i akcesoria oferowane w Fabryka Form idą w parze z polityką firmy. Mieszkaj pięknie z Fabryką Form!

Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do swoich nowo powstających wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego, czy też obiektu użyteczności publicznej. www.dobrzemieszkaj.pl

Zobacz zwycięzcę I edycji

Poznaj zwycięzcę II edycji

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia