Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

FOTOkonkurs 2020 - znamy zwycięzców!

Znamy już wyniki tegorocznej edycji konkursu fotograficznego na najpiękniejszą realizację według naszego projektu. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Wasze spełnione marzenia to dla nas czysta radość. Serdecznie gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom. Zobaczcie zdjęcia nagrodzonych domów. Zapraszamy do naszej galerii. 

I MIEJSCE - dom Simon G2 

Nagroda: bon na zakup produktów dostępnych na stronie www.boconcept.com/pl-pl/ o wartości 1000 zł brutto od firmy Duncan Joanna Bodak oraz bon na zakupy w sklepie internetowym www.picturewall.pl o wartości 200 zł brutto od firmy Promax II s.c.

wędruje do Pana Sebastiana, właściciela domu Simon G2 I Miejsce - dom Simon G2 I Miejsce - dom Simon G2

II MIEJSCE - dom Artemida G2 

II nagroda: projekt Altany A1 naszego autorstwa oraz  bon na zakupy w sklepie internetowym www.picturewall.pl o wartości 200 zł brutto od firmy Promax II s.c.

trafia do Pani Grażyny, właścicielki domu Artemida G2

II Miejsce - dom Artemida G2 II Miejsce - dom Artemida G2

III MIEJSCE - dom Amber G1

III nagroda:  bon na zakupy w sklepie internetowym www.picturewall.pl o wartości 200 zł brutto od firmy Promax II s.c.

wędruje do Pani Eweliny, właścicielki domu Amber G1 

III Miejsce - dom Amber G1 III Miejsce - dom Amber G1

Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji.


Partnerzy konkursu:

Firma BoConcept została założona w Danii w 1952 r. i jest dziś uznaną marką lifestylową w segmencie premium detalicznej sprzedaży mebli, z blisko trzystoma salonami w ponad sześćdziesięciu krajach. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. Ponadto pomagamy klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter dzięki kompleksowej usłudze projektowania wnętrz, z której skorzystać mogą w zaciszu domowym lub na miejscu w jednym z naszych salonów. https://www.boconcept.com/pl-pl/

Picturewall.pl jest częścią drukarni wielkoformatowej Promax II s.c., istniejącej od ponad 20 lat na rynku. Firma specjalizuje się w produkcji fototapet, obrazów i naklejek, które są tworzone na miejscu, w profesjonalnej drukarni cyfrowej. W sklepie internetowym www.picturewall.pl możesz stworzyć indywidualny projekt według własnych wymagań oraz potrzeb, szybko i łatwo odmieniając swoją ścianę i klimat wnętrza. Firma Picturewall.pl działa według europejskich standardów jakości i technologii przyjaznej dla środowiska. https://picturewall.pl/

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia