Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

FAKRO na Europejskim Kongresie Gospodarczym


W poniedziałek, 25 kwietnia 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się 14 edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości. Tegoroczna edycja koncentrowała się wokół największego od dziesięcioleci wyzwania dla Europy, jej mieszkańców, dla jej gospodarki – wojny w Ukrainie.

FAKRO było partnerem sesji wydarzenia. Naszą firmę reprezentował Pan Paweł Dziekoński, wiceprezes Zarządu Grupy FAKRO, który wziął udział w debacie „Europa na rynku globalnym”.

W trakcie panelu zostały poruszone kwestie nowych uwarunkowań na arenie międzynarodowej. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące europejskiej gospodarki, eksportu i handlu po agresji Rosji na Ukrainę.

Pan Paweł Dziekoński przedstawiał realia zarządzania firmą w dobie kryzysu. Zwracał uwagę na inflację, która odciska piętno między innymi na rynku surowców oraz kosztach transportu. Ostrzegał przed mechanizmem przesuwania się wartości dodanej, podkreślając wagę kapitału potrzebnego, aby przetrwać trudny czas. Podkreślał, iż aby zwiększyć ilość inwestycji w naszym regionie, konieczne jest zapewnienie równych szans konkurowania polskim przedsiębiorcom, co z kolei, umożliwi czerpanie korzyści z efektu skali.


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia