Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

E-katalog „ARCHIPELAG domy parterowe” – zobacz online!

Już jest! Właśnie opublikowaliśmy nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy parterowe”. Znajdziecie w nim 30 najlepszych domów parterowych z naszej oferty – topowe propozycje z garażem, bez garażu oraz z możliwością późniejszej rozbudowy poddasza, a także moc pomysłów na piękny i przytulny dom. Zajrzyjcie koniecznie! 

Najlepsze z najlepszych

Po nasz nowy elektroniczny katalog koniecznie powinni sięgnąć wielbiciele przyjaznych wnętrz na jednym poziomie, którzy marzą o stałym kontakcie z naturą. To z myślą o nich wybraliśmy najpiękniejsze oraz najpopularniejsze projekty domów parterowych i umieściliśmy je w jednym e-katalogu. W nowym e-wydaniu odnajdziecie najpiękniejsze oraz najpopularniejsze projekty domów parterowych, które podbiły serca współczesnych inwestorów. Wszystkie prezentowane domy to kondensacja funkcjonalności w najlepszym wydaniu. Ich ogromnym atutem są znakomite parametry cieplne, harmonia z ogrodem oraz doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń.

TOP 10 – hity projektowe

Dla osób, które wahają się miedzy wyborem domu parterowego a domu z poddaszem użytkowym, przygotowaliśmy specjalną kolekcję najciekawszych projektów domów z poddaszem do późniejszej adaptacji. Powierzchnię pod skosami można zaaranżować w dowolnym momencie – także kilka lat po zakończeniu budowy domu. Dodatkowa przestrzeń na drugiej kondygnacji świetnie sprawdzi się, gdy wraz z upływem lat, a tym samym zmieniających się potrzeb rodziny, domownicy będą chcieli powiększyć powierzchnię mieszkalną, np. o osobne pokoje dla dzieci lub zaciszny gabinet do pracy. Możliwość podzielenia inwestycji na etapy, swoboda aranżacji i ekonomiczny charakter sprawiają, że tego typu rozwiązanie z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

Modnie i stylowo

Najnowszy e-katalog to uczta pomysłów dla wszystkich budujących i planujących budowę domu. W bieżącym e-wydaniu pokazujemy jakie domy są trendy, podpowiadamy jak stworzyć modną elewację i urządzić wnętrze w duchu przytulnej nowoczesności oraz co zrobić, aby nasz dom wyróżniał się z otoczenia.

Praktyczna formuła

Do lektury e-katalogu zachęca jego przejrzysty układ oraz interaktywny charakter, pozwalający czytelnikom swobodnie przenosić się do dodatkowych zdjęć i informacji dostępnych na naszej stronie internetowej www.archipelag.pl oraz fan page’u na Facebooku. Elektroniczny katalog można wygodnie przeglądać zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach.  

Nowy e-katalog "ARCHIPELAG domy parterowe" jest dostępny tutaj

Kliknij i zobacz moc inspiracji na naszym profilu na Facebooku!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia