Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dowiedz się, jak poprawić parametry akustyczne pomieszczeń

Przedstawiamy nowy katalog „Akustyka w nowoczesnym budownictwie”, który pokazuje sposób w jaki należy zacząć poszukiwanie rozwiązań, aby pomieszczenie mogło być uznane jako komfortowe pod względem akustycznym.

W katalogu znajdziemy przekrój wymagań i rozwiązań możliwych do stosowania w celu poprawy akustyki.

Dzięki selektorowi proponowanych systemów z zastosowaniem produktów RIGIPS, ISOVER, WEBER można szybko znaleźć właściwe rozwiązanie.

 Z broszury dowiesz się:

·         gdzie stosować rozwiązania akustyczne, aby przyniosły jak najlepszy efekt
·         czym jest izolacyjność i pochłanianie
·         skąd biorą się dźwięki, które zakłócają komfort akustyczny
·         czym jest izolacyjność i pochłanianie
·         jak dokonać wyboru przegrody ze względu na izolacyjność akustyczną

Nowa broszura to rozwiązania trzech marek RIGIPS, ISOVER, WEBER w jednym miejscu!

Zobacz Katalog Akustyka w nowoczesnym budownictwie

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia