Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty Simli o wyborze domu na wąską działkę, informacja o nowym katalogu "Domy Rodzinne", a także projekty miesiąca: Flo III G1 i Daniel G2. Gorąco polecamy lekturę! 

Mobilny dziennik budowy mobiDOM

Aplikacja mobiDOM to kompleksowy przewodnik dla inwestorów budujących dom. To także poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym, a także praktyczny planer i organizer, który pomoże w realizacji marzeń o własnym domu! Więcej szczegółowych informacji o aplikacji mobiDOM na stronie: http://mobi-dom.pl

Projekt Flo III G1

Nowoczesna elegancja, przytulna aura i znakomite doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Reprezentacyjny salon oferujący wiele możliwości aranżacji. Kapitalny taras – idealne dopełnienie strefy wypoczynkowej. Dowiedz się więcej o projekcie Flo III G1.

Projekt Daniel G2

Szlachetna elegancja oraz nowoczesny szyk. Doskonale rozplanowane wnętrze – maksimum prywatności i swobody. Rodzinna strefa dzienna. Piękny i przytulny taras zlokalizowany o krok od salonu. Dowiedz się więcej o projekcie Daniel G2.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia