Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty Simli o wyborze domu na wąską działkę, informacja o nowym katalogu "Domy Rodzinne", a także projekty miesiąca: Flo III G1 i Daniel G2. Gorąco polecamy lekturę! 

Mobilny dziennik budowy mobiDOM

Aplikacja mobiDOM to kompleksowy przewodnik dla inwestorów budujących dom. To także poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym, a także praktyczny planer i organizer, który pomoże w realizacji marzeń o własnym domu! Więcej szczegółowych informacji o aplikacji mobiDOM na stronie: http://mobi-dom.pl

Projekt Flo III G1

Nowoczesna elegancja, przytulna aura i znakomite doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Reprezentacyjny salon oferujący wiele możliwości aranżacji. Kapitalny taras – idealne dopełnienie strefy wypoczynkowej. Dowiedz się więcej o projekcie Flo III G1.

Projekt Daniel G2

Szlachetna elegancja oraz nowoczesny szyk. Doskonale rozplanowane wnętrze – maksimum prywatności i swobody. Rodzinna strefa dzienna. Piękny i przytulny taras zlokalizowany o krok od salonu. Dowiedz się więcej o projekcie Daniel G2.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia