Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

„ARCHIPELAG TOP projekty” – nowy e-katalog jest już dostępny online!

Przegląd aktualnych trendów, ranking najpopularniejszych projektów do 100 m2, zestaw największych hitów z naszej kolekcji oraz TOP 10 najlepszych domów energooszczędnych w standardzie NF40 – to wszystko znajdziecie w naszym nowym, elektronicznym katalogu „ARCHIPELAG TOP projekty”.

Jakie domy są trendy?

W najnowszym, elektronicznym katalogu w ciekawej formie zaprezentowaliśmy przegląd aktualnych trendów w budownictwie jednorodzinnym. W e-katalogu odnajdziecie, m.in.: informacje o modzie na otwieranie wnętrz na otoczenie, przykłady nowoczesnych detali oraz garść pomysłów na piękny i przytulny taras. Komentarzom architektów towarzyszą wybrane projekty domów, modelowo ilustrujące kierunek, w którym podąża współczesna architektura.

Najlepsze z najlepszych 

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG TOP projekty” to zbiór różnorodnych domów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru – projekty w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, wśród nich wersje z dachem dwuspadowym lub wielospadowym, z garażem, bez garażu lub z ekonomiczną w budowie wiatą garażową. Na uwagę zasługuje kolekcja domów o powierzchni do 100 m2, które stanowią świetną alternatywę dla kupna mieszkania w mieście oraz kwalifikują się do dopłat w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. W numerze ponadto: przegląd najpopularniejszych domów nowoczesnych z garażem oraz ranking najlepszych domów energooszczędnych w standardzie NF40.

Interaktywna uczta pomysłów na dom

Najnowszy e-katalog „ARCHIPELAG TOP projekty” to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy planują budowę domu jednorodzinnego. Kondensacja najlepszych projektów w wygodnej formie interaktywnego e-wydania pozwala błyskawicznie przenosić się do dodatkowych zdjęć i materiałów dostępnych, m.in. na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz na naszym fan page’u na Facebooku, gdzie odnajdziecie dodatkową porcję inspiracji. Przyjazny układ elektronicznego katalogu sprawia, że świetnie ogląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilych. 

Kliknij i zobacz nowy e-katalog „ARCHIPELAG TOP projekty”

Ciekawej lektury!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia