Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

5 wspaniałych domów z poddaszem do adaptacji i garażem

Komfortowe, przytulne i ze znakomitymi parametrami cieplnymi. Projekty domów, które posiadają poddasze do adaptacji to przede wszystkim duża i otwarta przestrzeń, którą można zaaranżować według własnych potrzeb. Prezentujemy 5 wspaniałych domów, które czarują swoim wdziękiem od pierwszego wejrzenia. Są przy tym w pełni funkcjonalne, a dwustanowiskowy garaż jaki przewidziano w każdym z nich z całą pewnością spełni oczekiwania zmotoryzowanych inwestorów.

Tanita II G2 ENERGO

Wizualizacja projektu domu Tanita II G2 ENERGO Wizualizacja projektu domu Tanita II G2 ENERGO

Piękny dom, który zachwyca zarówno z zewnątrz jak i od środku. Wizytówką projektu są pogodne, świetliste pomieszczenia, w których każdy czuje się komfortowo i swobodnie. Otwarta strefa dzienna połączona z bezpośrednim przejściem na taras to pełna harmonia wnętrza i ogrodu, a tym samym wymarzone warunki, aby przyjemnie odpocząć w domowym zaciszu. Ten projekt to idealny wybór dla wszystkich miłośników przytulnej nowoczesności.

Powierzchnia poddasza do adaptacji: 73,84 m2

Tanita II G2 - Poddasze do adaptacji Tanita II G2 - Poddasze do adaptacji

Astrid G2

Wizualizacja projektu domu Astrid G2 Wizualizacja projektu domu Astrid G2

Nowoczesny dom, który zaprojektowaliśmy z myślą o przyszłych mieszkańcach, którzy chcą w nim spędzać czas komfortowo i w zgodzie z naturą. Bryła tego projektu sprzyja wykonaniu energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych takich jak: pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, system solarny i panele fotowoltaiczne. Poddasze daje możliwość aranżacji kameralnych i przytulnych pokoi.

Powierzchnia poddasza do adaptacji: 44,68 m2

Astrid G2 - Poddasze do adaptacji Astrid G2 - Poddasze do adaptacji

Liv 3 G2

Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2 Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2

Prawdziwa gwiazda naszej kolekcji. Wspaniały dom z wnętrzem pełnym elegancji i przytulnego ciepła. Zastosowane materiały elewacyjne sprawiają, że budynek prezentuje się wręcz zjawiskowo. Duże przeszklenia zapraszają do środka naturalne światło, tworzące przyjazny klimat zarówno dla mieszkańców jak i dla roślin wymagających nasłonecznionego stanowiska. Dużym plusem projektu jest rodzinny salon z nastrojowym kominkiem, w którego blasku można zatopić się w ulubionej lekturze, a także klimatyczny, częściowo zadaszony taras – wymarzone miejsce na błogi relaks z widokiem na ogród.

Powierzchnia poddasza do adaptacji: 68,06 m2

Liv 3 G2 - Poddasze do adaptacji Liv 3 G2 - Poddasze do adaptacji

Marcel III G2 ENERGO PLUS

Wizualizacja projektu domu Marcel III G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Marcel III G2 ENERGO PLUS

Dom, który wręcz emanuje pozytywną energią. Wnętrze zaprojektowano dla 3-4 osobowej rodziny, która ceni słoneczny komfort i sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Dużym atutem domu jest duża kuchnia z podręczną spiżarnią, a także reprezentacyjny salon harmonijnie połączony z tarasem. Budynek zaprojektowano jako wysokoenergooszczędny – z pompą ciepła, wentylacją mechaniczną z rekuperacją i systemem solarnym, co przekłada się na bardzo niskie rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym.

Powierzchnia poddasza do adaptacji: 66,55 m2

Marcel III G2 ENERGO PLUS - Poddasze do adaptacji Marcel III G2 ENERGO PLUS - Poddasze do adaptacji

Simon (mały) G2 ENERGO

Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G2 ENERGO Wizualizacja projektu domu Simon (mały) G2 ENERGO

Mały dom w wielkim stylu. Świetna propozycja dla 3-4 osobowej rodziny, która chce mieszkać modnie, wygodnie i ze smakiem. Projekt zachwyca funkcjonalną przestrzenią pełną elegancji i przytulnego uroku. Jego dużym atutem są optymalnie zaprojektowane przeszklenia, które zapewniają dużo światła i oferują wspaniały widok na ogród . Zadaszony taras z kominkiem zewnętrznym jaki przewidziano w tym projekcie domu to prawdziwy hit i idealne miejscem do spotkań z przyjaciółmi w ciepłe, letnie dni.

Powierzchnia poddasza do adaptacji: 48,87 m2

Simon (mały) G2 ENERGO - Poddasze do adaptacji Simon (mały) G2 ENERGO - Poddasze do adaptacji

Zobacz projekt domu
Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia