Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

20% RABATU na Walentynki - skorzystaj z promocji

Czy może być lepszy prezent na Walentynki niż projekt wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie aż 20% RABATU, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy! Skorzystaj z naszej promocji. Teraz wszystkie projekty domów, w tym nasze hity Mini 4, Simon IV G2, EX 19 G2 ENERGO PLUS oraz Glen II G1 są dużo, dużo tańsze. Nie czekaj, spełnij Wasze wspólne marzenie i zamieszkaj w nowym, przytulnym domu! 

Jak skorzystać z promocji? 

Walentynki to wspaniały czas, aby rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu! W prezencie mamy dla Ciebie aż 20% RABATU. Na start otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł za 1 zł. Nie czekaj, skorzystaj z promocji. Gwarantujemy kompleksową obsługę i najlepszą dokumentację na rynku.  Jeśli potrzebujesz konsultacji z naszym architektem – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy darmowe i fachowe porady codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. do 16.00. Sprawdzimy dla Ciebie warunki zabudowy i pomożemy dobrać najlepszy projekt dla Twojej działki. 

Promocja trwa od 12 lutego od godz. 8.00. do 25 lutego 2020 do godz. 8.00.

Pobierz naszą darmową aplikację mobiDOM, która pomoże Ci na każdym etapie budowy domu. 

Regulamin promocji (111 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia