Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

20% RABATU na każdy projekt domu - skorzystaj z promocji!

Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć budowę! Teraz kupisz projekt swojego wymarzonego domu aż 20% TANIEJ. Nie czekaj, odbierz RABAT już dziś. Potrzebujesz konsultacji? Nasi architekci są do Twojej dyspozycji. U nas zyskujesz najwięcej i oszczędzasz od początku. Skorzystaj z wiosennej promocji. 

Jak skorzystać z promocji?

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu i odbierz 20% RABATU na dobry początek budowy. W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł. 

Nie czekaj, skorzystaj z promocji. Gwarantujemy kompleksową obsługę i najlepszą dokumentację na rynku. Pobierz naszą darmową aplikację mobiDOM, która pomoże w całym procesie inwestycji.

Potrzebujesz konsultacji z naszym architektem? Chcesz dopytać o polecane rozwiązania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy darmowe i fachowe porady codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. do 16.00.

Promocja trwa od 20 marca od godz. 8.00. do 31 marca do godz. 23.59.

Zobacz projekty domów w promocji

Regulamin promocji (111 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia