Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z możliwością montażu kotła na paliwo stałe

Domy z możliwością montażu kotła na paliwo stałe

Domy z możliwością montażu kotła na paliwo stałe charakteryzują się kotłownią o większej powierzchni, dzięki temu bezproblemowo mieszczą się w niej kotły C.O. mające zazwyczaj duże gabaryty, jak i coraz popularniejsze podajniki automatyzujące w znacznym stopniu ich obsługę. Większa kotłownia pełni funkcję magazynowania paliw stałych, takich jak węgiel, miał węglowy, groszek węglowy, pellet, słoma czy też drewno. W projektach domów mających możliwość zamontowania kotłów na paliwo alternatywne bardzo praktyczną funkcją jest wejście do kotłowni od strony garażu. Zaletą tego rozwiązania jest szybki i sprawny rozładunek nowo zakupionego materiału opałowego. Kotłownia w domu ogrzewanym paliwem stałym często jest postrzegana przez inwestorów jako pomieszczenie wielofunkcyjne. Można dla przykładu zaaranżować w niej magazyn dla narzędzi ogrodowych, opon lub innych sporadycznie używanych przedmiotów.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia