Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów parterowych

Projekt domu parterowego

Projekty domów parterowych – różnorodne propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym – domy parterowe z garażem, bez garażu lub z wiatą – średnie, małe lub duże. Nowoczesne domy parterowe zaprojektowane z myślą o inwestorach, którzy marzą o wygodnej przestrzeni, optymalnie rozplanowanej na jednej kondygnacji. Gotowe projekty domów parterowych przygotowaliśmy w trosce o codzienną wygodę przyszłych mieszkańców – zadbaliśmy o ergonomiczny i elastyczny układ funkcjonalny, swobodę aranżacji i komunikacji, czytelny podział stref oraz optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Nasze projekty domów parterowych to gwarancja doskonałej funkcjonalności i wysokiego standardu życia. Brak schodów, swoboda komunikacji - gotowe projekty domów parterowych, idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Projekty domów parterowych polecamy miłośnikom wnętrz otwartych na ogród - bliski kontakt z naturą i zieleń na wyciągnięcie ręki mają zbawienny wpływa na dobre zdrowie i samopoczucie.

Projekt domu parterowego jest przez inwestorów najczęściej wybieranym typem jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Ponieważ nie wymaga stropu jego proces budowy przebiega szybciej niż w przypadku domu piętrowego. W kolekcji tej można znaleźć zarówno mały projekt dedykowany na wąską działkę, jak i okazałe budynki z wieloma pokojami i garażem dwustanowiskowym. Każdy parterowy projekt ma w pełni funkcjonalny układ wnętrz. Kuchnia bardzo często jest rozbudowana o podręczną spiżarnię z bezpośrednim dostępem. Pokój dzienny zintegrowany z tarasem daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz. Strefa nocna składa się z co najmniej dwóch pomieszczeń - jednego małego pokoju dla dziecka oraz z sypialni rodziców. Bliskość łazienki zapewnia wysoki komfort całej rodzinie. W każdym parterowym projekcie bez garażu uwzględniono wykorzystanie pomieszczenia kotłowni do roli pomieszczenia gospodarczego. W większości domów z niniejszej kolekcji jest możliwe wykonanie dachu w konstrukcji prefabrykowanych wiązarów łączonych płytkami kolczastymi. Zaletą tego rozwiązania są niższe koszty budowy związane brakiem wewnętrznych ścian nośnych, fundamentów pod nimi oraz żelbetowego stropu nad parterem. Dodatkowo uzyskuje się swobodę w podziale przestrzeni mieszkalnej. Specyfikacja techniczna dowolnego projektu domu parterowego dopuszcza takie zmiany jak: podpiwniczenie, nabycie wersji w odbiciu lustrzanym, montaż dodatkowych instalacji obniżających wartość wskaźnika EP (tj. poprawiających parametry cieplne). Dom z jedną kondygnacją to maksimum możliwości i minimum strat energii. Proste domy parterowe - Projekty Archipelag.

Proste domy parterowe - Projekty Archipelag

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia