Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji

Projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji

Domy z poddaszem do adaptacji to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podejrzewają, że w przyszłości będą chcieli powiększyć metraż swojego domu. Wśród projektów z serii znajdują się budynki z dachem dwu- i wielospadowym, propozycje w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym. W naszych projektach domów z poddaszem do adaptacji rozkład pomieszczeń na parterze gwarantuje komfort codziennego użytkowania dla 3-5 osobowej rodziny. Na parterze najczęściej znajdują się 2-3 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka i strefa gospodarcza. Powierzchnia poddasza przeznaczonego od późniejszej adaptacji jest zaplanowana jako otwarta, nieużytkowa przestrzeń, co pozwala na całkowitą dowolność aranżacji. Można tutaj zorganizować dodatkowe pokoje dla dzieci lub gości, zaciszną pracownię, domową siłownię, albo komfortową sypialnię rodziców z dużą garderobą i własną łazienką. Zaletą naszych projektów domów z poddaszem do adaptacji są również ich znakomite parametry cieplne – zwarta bryła podzielona na dwie kondygnacje oraz doskonała izolacja sprawiają, że budynki plasują się w wysokiej klasie energetycznej. Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji.

Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia