Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Garaże

Projekty garaży

Garaże jednostanowiskowe, dwustanowiskowe i trzystanowiskowe – ponad 40 różnorodnych propozycji do wyboru! Projekty garaży w stylu tradycyjnym i nowoczesnym – z dachem dwuspadowym, czterospadowym lub płaskim. Wersje z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, gdzie z łatwością zmieszczą się wszystkie sprzęty i narzędzia oraz przytulną strefą rekreacyjną z miejscem na rodzinnego grilla. Wszystkie z naszych garaży świetnie sprawdzą się również jako wygodny kącik majsterkowicza, mini-warsztat i składzik na ogrodowe akcesoria. W ofercie posiadamy także projekty garaży z możliwością adaptacji poddasza na cele mieszkalne – idealne dla wszystkich, którzy chcieliby zaplanować nad garażem, np. atrakcyjną strefę wypoczynkową lub zaciszną pracownię. W ofercie ponadto garaże z wiatą oraz budynki gospodarcze, które wyposażyliśmy w dodatkową przestrzeń rekreacyjną lub strych. Szeroki wachlarz propozycji i rozwiązań dostępnych w naszej kolekcji, gwarantuje bezproblemowe dopasowanie garażu lub budynku gospodarczego do każdego typu domu oraz do dowolnej szerokości działki. Projekt garażu dwustanowiskowego lub garażu z wiatą.

Projekt garażu dwustanowiskowego lub garażu z wiatą

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia