Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy parterowe bez poddasza

Projekt domu parterowego bez poddasza

Projekty domów parterowych bez poddasza – przytulna i w pełni funkcjonalna przestrzeń wygodnie rozplanowana na jednej kondygnacji. Brak poddasza, a tym samym jakichkolwiek schodów to świetne rozwiązanie dla rodziców z małymi dziećmi, osób niepełnosprawnych i seniorów. Kolekcja jest dedykowana także osobom, którym ze względów finansowych bardzo odpowiada parterówka. Nasze projekty domów parterowych bez poddasza to świetny wybór dla wszystkich, którzy kochają wnętrza otwarte na ogród. Bliskość natury, zieleń na wyciągnięcie ręki i swobodny dostęp do tarasu sprawiają, że codzienne użytkowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Wizytówką tej serii są jasne, pogodne pomieszczenia. Słoneczny komfort zapewniają szerokie przeszklenia, które dają wrażenie otwartej przestrzeni, a oprócz tego skutecznie pozyskują naturalne ciepło, a tym samym pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu i oświetleniu. Projekty domów parterowych bez poddasza to zarówno małe budynki dedykowane na wąskie działki, jak i te o znacznie większym metrażu z wieloma pokojami i garażem na dwa pojazdy.

Projekt domu parterowego bez poddasza – różnorodne wersje do wyboru. W kolekcji przygotowaliśmy propozycje na wąską działkę, jak np. szybki i tani w budowie dom Kornel V ENERGO, popularne domy z dachem czterospadowym (Tanita G2, Mini 4), jak i nowoczesne miejskie wille z płaskim dachem (EX 21 G2 soft). Dom parterowy bez poddasza to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą wygodnie mieszkać w przestrzeni jednej kondygnacji, ciesząc się pełną harmonią wnętrza i ogrodu. W większości gotowych propozycji z tej serii można zastosować prefabrykowane wiązary dachowe, które pozwolą zaoszczędzić na czasie i kosztach budowy – precyzyjnie wykonane i szybko zamontowane stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnej więźby. Warto wybrać również projekt domu parterowego bez poddasza, który jest wyposażony w komplet energooszczędnych instalacji, które czerpią energię ze źródeł odnawialnych, nie emitują szkodliwego CO2 i jednocześnie podnoszą komfort życia domowników – polecamy m.in. projekt Eryk ENERGO PLUS i EX 11 G2 ENERGO PLUS (wersja D) z osobnym gabinetem.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia