Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym

Dom z garażem jednostanowiskowym

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym należą do jednej z najczęściej wybieranych przez inwestorów kolekcji. W ofercie można znaleźć propozycje w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, które nasi doświadczeni architekci przygotowali w trosce o codzienną wygodę przyszłych mieszkańców. Wśród projektów domów z garażem jednostanowiskowym są dostępne warianty z garażem doklejonym do budynku lub bezpośrednio wkomponowanym w jego bryłę. Gotowe propozycje można wybierać ze wszystkich kategorii – domów parterowych, z poddaszem oraz piętrowych. Garaż w bryle budynku ma wiele zalet i sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy dysponujemy małą lub wąską działką – zaoszczędzone miejsce na posesji pozwoli urządzić piękny ogród lub zaaranżować strefę zabaw dla najmłodszych. Garaż połączony z domem to także niższe koszty budowy (co najmniej jedna wspólna ściana, ten sam dach). Dodatkowym plusem jest łatwy dostęp z części garażowej do mieszkalnej, co docenimy szczególnie w chłodniejsze, deszczowe dni oraz kiedy będziemy potrzebowali przenieść zakupy z samochodu wprost do kuchni i spiżarni. Przygotowując projekty z tej kolekcji zadbaliśmy o odpowiednią izolację i wentylację, dzięki czemu nasze domy z garażem jednostanowiskowym oferują codzienny komfort na najwyższym poziomie. Warto pamiętać, że atutem domów z tej serii jest także dodatkowa powierzchnia użytkowa nad garażem, którą możemy wykorzystać w miarę indywidualnych potrzeb.

Dom z garażem jednostanowiskowym – doskonały wybór dla zmotoryzowanych inwestorów. Zabudowane miejsce postojowe dla samochodu z bezpośrednim przejściem do części mieszkalnej to duży komfort i wygoda zwłaszcza podczas przenoszenia zakupów. Kolekcja zawiera propozycje budynków o różnych kształtach dachu (m.in.: dwuspadowe, czterospadowe, płaskie) dzięki czemu inwestorzy mogą idealnie dopasować projekt do warunków lokalnej zabudowy i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W sytuacji posiadania przez inwestorów wąskiej działki doskonałym rozwiązaniem będzie wybór projektu domu z garażem jednostanowiskowym umiejscowionym w jego bryle. Gdy natomiast działka jest szeroka można spokojnie zainwestować w dom, którego garaż jednostanowiskowy znajduje się z boku budynku albo tuż przed nim. Ciekawymi rozwiązaniami są domy z poddaszem, których garaż na pierwszy rzut oka wygląda jakby był dostawiony obok. Projekty te zawierają dodatkowy pokój usytuowany nad miejscem dla pojazdu. Można w nim zaaranżować np. gabinet, domową siłownię, strych albo pokój dla gości. Jeśli okolica jest malownicza warto rozważyć dom z garażem jednostanowiskowym, nad którym przewidziano taras, oferujący wspaniały widok na panoramę lokalnego krajobrazu. Specyfikacje wielu projektów z tej kolekcji zawierają nasze rekomendacje w zakresie doboru bramy garażowej. Zalecamy skorzystać z oferty firmy, której produkty nacechowane są wysoką jakością, trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz szerokim wyborem – dzięki temu zewnętrzna strona bramy garażowej będzie doskonale współgrać z elewacją domu, tworząc spójną całość.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia