Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z dachem dwuspadowym

Projekt domu z dachem dwuspadowym

Projekty domów z dachem dwuspadowym – piękne, proste i tanie w budowie! Różnorodne propozycje na każdą działkę! W kolekcji znajdują się domy z dachem dwuspadowym w stylu tradycyjnym i nowoczesnym – do wyboru wersje z garażem lub bez. Dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji, projekty z serii świetnie wpisują się w kierunek zrównoważonego budownictwa. Zminimalizowane ryzyko występowania mostków termicznych, niskie zapotrzebowanie na energię oraz bardzo dobre parametry cieplne to tylko niektóre atuty naszych komfortowych domów z dachem dwuspadowym. Zadbaliśmy również o ergonomiczny układ wnętrz i znakomite doświetlenie wszystkich pomieszczeń. W kolekcji dominują proste formy, które emanują spokojem i cieszą oko eleganckim wykończeniem elewacji. Idealna równowaga między estetyką a funkcjonalnością to gwarancja codziennej wygody i najwyższej jakości życia. Miłośnicy oszczędnej prostoty i architektury harmonizującej z otoczeniem, z całą pewnością znajdą wśród naszej kolekcji domów z dachem dwuspadowym swoją bezpieczną, wymarzoną przystań.

Projekt domu z dachem dwuspadowym jest ponadczasową i nieskomplikowaną inwestycją, na którą decyduje się wiele osób. Dwie przeciwległe połacie dachu zwieńczone kalenicą na samym szczycie okazują się genialnie prostym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Taki dom, którego dach jest dwuspadowy buduje się w miarę szybko i sprawnie. Warto dodatkowo zastanowić się nad wykorzystaniem do konstrukcji więźby dachowej wiązarów. Montaż przygotowanej wcześniej u producenta prefabrykowanej konstrukcji dwuspadowej trwa tylko jeden dzień. Projekt domu z dachem dwuspadowym to również niższe ryzyko błędu w przypadku budowy metodą tradycyjną. Natomiast w porównaniu z domami z płaskim dachem to dużym plusem dachu dwuspadowego jest grawitacyjne odprowadzanie wody deszczowej i brak ryzyka gromadzenia się grubszych warstw śniegu. Dodatkowym atutem jest też poddasze przeznaczone do adaptacji dające większą swobodę aranżacji i możliwość rozwinięcia dodatkowych funkcji lokalu. Charakterystyczną cechą projektów tego typu są okna połaciowe, których główną rolą jest doświetlenie pomieszczeń na poddaszu. Specyfikacje wszystkich domów z tej kolekcji uwzględniają rozwiązania sprawdzonych producentów okien dachowych. Rekomendowane przez nas systemy okien połaciowych odznaczają się wysokimi parametrami energooszczędnymi. Warto także przyjrzeć się tym propozycjom, które przewidują montaż płaskiej dachówki ceramicznej. Takie rozwiązanie pokrycia dachu sprawia, że cały dom wygląda bardzo nowocześnie. Każdy projekt domu z dwuspadowym dachem to umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością! Nowoczesny projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym od Archipelag.

Polecane projekty domów z dachem dwuspadowym Kosma G2
Projekt nowoczesnego domu z dachem dwuspadowym Kosma G2 to gotowy przepis na piękny, rodzinny dom z poddaszem. Starannie rozplanowany układ pomieszczeń gwarantuje codzienną wygodę użytkowania a optymalnie rozplanowane przeszklenia zapewniają dużą ilość naturalnego światła i tworzą jasny, przytulny klimat wnętrza. Prosty w budowie dom na planie prostokąta świetnie wpisze się w każdą działkę.

Projekt nowoczesnej stodoły z dachem dwuspadowym Riko G1
Riko G1 to piękno prostoty w nowoczesnym wydaniu. Dom w typie stodoły sprawdzi się na wąskiej działce i dobrze odnajdzie w każdym krajobrazie. Dużym plusem projektu jest wygodny układ funkcjonalny z czytelnym podziałem na strefy między kondygnacjami, a także duże przeszklenia w elewacji ogrodowej, które zacierają granicę między wnętrzem a otoczeniem, oferując panoramiczne widoki i komfort życia blisko natury. Uwagę zwracają również zadaszony taras i balkon, które tworzą harmonijne dopełnienie strefy wypoczynkowej domu.

Projekt taniego parterowego domu z dachem dwuspadowym Mini 3
Mini 3 to propozycja dla wszystkich, którzy szukają niedużego, taniego w budowie domu do 80 m2. Projekt idealnie wpisuje się we współczesny styl życia, chętnie wybierają go zarówno młode małżeństwa, jak i osoby na emeryturze, które marzą o zacisznym azylu za miastem. Wszystkie pomieszczenia na poziomie parteru to pełna integracja domu z ogrodem, która pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dopełnieniem wnętrza jest częściowo zadaszony taras, który w ciepłe miesiące jest jak dodatkowy pokój na świeżym powietrzu.

Gotowy projekt domu z dachem dwuspadowym na wąską działkę Moniczka II (wersja B)
Przytulny, tani i prosty w budowie dom Moniczka II (wersja B) z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 45 stopni. Dużym atutem projektu jest rodzinny salon z narożnym kominkiem połączony z tarasem i ogrodem. Wydzielona jadalnia i pięknie doświetlona kuchnia to dodatkowe plusy, dzięki którym dom jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. Komfort własnej działki i niezależnej przestrzeni w cenie mieszkania.

Nowoczesny projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym od Archipelag

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia