Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów - polecane

Projekty domów - polecane

Projekty domów HITY naszej kolekcji – najchętniej wybierane, najczęściej budowane. Najpopularniejsze domy rodzinne z naszej oferty. Projekty, które świetnie odnajdą się na każdej działce i w każdym krajobrazie. Gwarancja doskonałej funkcjonalności i przytulnej wygody na lata. W kategorii znajdują się TOP-owe propozycje zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym – domy parterowe, z poddaszem użytkowym, poddaszem do późniejszej adaptacji oraz piętrowe, w tym wersje bez garażu, z garażem lub z ekonomiczną w budowie wiatą. Wszystkie projekty z naszej oferty spełniają standard WT 2021, są dostosowane do aktualnych przepisów i współczesnych potrzeb – energooszczędne, ciepłe i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia