Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych piętrowych

Projekt domu nowoczesnego piętrowego

Domy piętrowe w nowoczesnym klimacie! Najlepsze projekty z czytelnym podziałem funkcjonalnym - strefa dzienna na parterze, strefa nocna na piętrze. Idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać przestronnie, wygodnie i bez skosów. Dom piętrowy ma wiele zalet – można go zbudować na niewielkiej działce (zajmuje mniej miejsca niż dom parterowy o takiej samej powierzchni), mniejsza działka to także niższy koszt zakupu gruntu – ekonomiczne rozwiązanie i oszczędności w domowym budżecie. Atutem projektów nowoczesnych domów piętrowych jest również komfortowe wnętrze rozplanowane na obu kondygnacjach oraz możliwość urządzenia atrakcyjnych tarasów zarówno na poziomie parteru, jak i piętra z pięknym widokiem na okolicę.

Polecane projekty domów piętrowych

Nowoczesny dom piętrowy z płaskim dachem
Projekt domu EX 2 soft to nowoczesny dom kostka, idealny małą działkę. Dzięki swojej kompaktowej formie i małej powierzchni zabudowy projekt sprawdzi się na niewielkiej działce i dobrze wkomponuje się m.in. w gęstą, zabudowę miejskiej, willowej dzielnicy. Dom jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Parter i pełne piętro pozbawione skosów oferują szerokie możliwości aranżacyjne łatwo dopasują się do współczesnych potrzeb.

Piękny dom piętrowy willa
Rodrigo III G2 to elegancki dom piętrowy w stylu śródziemnomorskich willi. Przestronny, funkcjonalny, bardzo komfortowy. Parter i pełne piętro w całości do wykorzystania na cele mieszkalne - łatwa aranżacja wnętrza. Wymarzone warunki do życia i odpoczynku. Przytulne balkony i zadaszony taras idealnie dopełniają strefę relaksu.

Projekt domu nowoczesnego piętrowego to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą mieszkać przestronnie, wygodnie i w najlepszym stylu. W tej kategorii znajduje się sporo gotowych propozycji na wąską działkę, a także modnych projektów z dachem płaskim, które znakomicie odnajdą się w miejskim krajobrazie. Można znaleźć w tej kolekcji także budynki w stylu śródziemnomorskim – perfekcyjnie funkcjonalne i bardzo przytulne. W tej serii dominują domy o komfortowym układzie pomieszczeń z atrakcyjną strefę dzienną na parterze, która stanowi świetne miejsce na odpoczynek od codziennego zgiełku, gdzie można beztrosko zatopić się w lekturze ulubionego autora, zorganizować romantyczny wieczór przy kominku lub urządzić wyjątkowe spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Piętro stanowi bardziej prywatną część domu, w której mieszkańcy odnajdą spokój i niezbędne poczucie prywatności. Tak ekskluzywna strefa nocna powinna zadowolić wielu wymagających inwestorów. Wizytówką domów z serii są ponadto wspaniałe tarasy i balkony, gdzie przyjemnie zrelaksujemy się w otoczeniu ogrodowej zieleni. Kolekcja projektów domów nowoczesnych piętrowych poza atrakcyjną architekturą charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, które zapewniają tanią eksploatację i niskie rachunki za ogrzewanie.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia