Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z wiatą garażową

Projekty domów z wiatą garażową

Projekty domów z wiatą to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy posiadają małą lub wąską działkę. Wiata przylegająca do jednej ze ścian domu jest dużo tańsza w realizacji niż garaż, co jest szczególnie istotne w przypadku ograniczonych możliwości finansowych inwestora. Wśród naszej kolekcji znajdują się różnorodne projekty domów z wiatą, która nie tylko świetnie sprawdza się jako komfortowe miejsce postojowe, ale również urozmaica bryłę i dekoruje fasadę budynku – do wyboru m.in.: domy z wiatą, której zadaszenie jest przedłużeniem połaci dachu oraz projekty z wiatą garażową wzbogaconą o schowek na rowery i sprzęty.

Polecane projekty domów z wiatą garażową

Projekt domu parterowego z wiatą
Kornel VI (z wiatą) ENERGO to oszczędny dom parterowy, który od lat jest jednym z najchętniej budowanych domów z naszej kolekcji. Kompaktowa bryła i tani w realizacji dach dwuspadowy dobrze odnajdą się w każdym krajobrazie. Mimo swoich niedużych rozmiarów, w środku zaskakuje przestronnością. Otwarta strefa dzienna, dzięki szerokimi przeszkleniom płynnie łączy się z tarasem i ogrodem, tworząc przyjemne warunki do życia i odpoczynku.

Projekt dom z wiatą i poddaszem użytkowym
Projekt Lea II (z wiatą) to prosty w budowie dom z poddaszem lubiany przez inwestorów za swój ponadczasowy charakter i ergonomiczne wnętrze z czytelnym podziałem funkcji. Ze względu na swoją oszczędną formę dom z powodzeniem zmieści się na małej i wąskiej działce. Dopełnieniem wnętrza jest przytulny taras z dekoracyjną pergolą, który od wiosny do późnej jesieni jest jak drugi salon i dodatkowa jadalnia na świeżym powietrzu.

Projekt domu z wiatą na wąską działkę
Projekt Eryk (z wiatą) to wygodny dom parterowy z dachem dwuspadowym dedykowany na wąską działkę. Kompaktowy, komfortowy, z szerokimi przeszkleniami od strony ogrodu będzie świetnym wyborem dla miłośników życia blisko natury. Codzienną wygodę funkcjonowania zapewnia czytelny podział stref, a do relaksu na świeżym powietrzu zachęca taras tworzący harmonijne przedłużenie salonu i każdej z trzech sypialni.

Nowoczesny dom z wiatą EX 17 W2 ENERGO PLUS
Gotowy projekt nowoczesnego domu z wiatą EX 17 W2 ENERGO PLUS z płaskim dachem dla miłośników minimalizmu i wnętrz zintegrowanych z ogrodem. Parter i pełne piętro oferują szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają łatwo dopasować układ pomieszczeń do indywidualnych potrzeb rodziny. Dzięki szerokim przeszkleniom strefa dzienna płynnie łączy się z trasem i ogrodem, zapewniając kojące widoki i intensywne poczucie jedności z naturą. Wiata garażowa została zlokalizowana we frontowej części budynku.

Nowoczesny dom bliźniak Oliwier z wiatą dwulokalowy
Projekt nowoczesnego bliźniaka z wiatą oszczędny w budowie i późniejszej eksploatacji. Atutem projektu jest prosty, czytelny układ pomieszczeń z funkcjonalnym podziałem na strefy między kondygnacjami. O codzienny komfort domowników dbają również optymalnie rozplanowane przeszklenia, dzięki którym wnętrze jest pogodne i pełne naturalnego światła.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia