Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów na wąską działkę

Projekt domu na wąską działkę

Domy na wąską działkę to dedykowana kolekcja projektów, które dzięki przemyślanym rozwiązaniom doskonale sprawdzą się na posesji o niewielkiej szerokości. W projektach domów na wąską działkę najważniejsza jest długość elewacji frontowej oraz perfekcyjne zorganizowany układ funkcjonalny dopasowany do potrzeb domowników, indywidualnych wymagań posesji oraz zmian nasłonecznienia. W naszej kolekcji projektów na wąską działkę przeważają domy z poddaszem użytkowym, a także domy z poddaszem do adaptacji, domy parterowe i piętrowe. Prezentowane gotowe projekty domów na wąską działkę spełniają wszystkie aktualne standardy WT 2021 – są nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne. Propozycje zebrane w tej kategorii udowadniają, że na wąskiej działce można wybudować komfortowy dom, który spełnia wszystkie wymagania współczesnej rodziny. W kolekcji domów na wąską działkę każdy znajdzie dom dla siebie.

Projekt domu na wąską działkę otwiera możliwość budowy domu na niewielkich posesjach w atrakcyjnych lokalizacjach. Wyzwaniem jest zaplanowanie najlepszej funkcji domu skupionej na małej powierzchni z jednoczesną dbałością o potrzeby przyszłych mieszkańców. Kolekcja zawiera dużo propozycji prostych domów z poddaszem do adaptacji aby w pełni wykorzystać metraż na potrzebne pomieszczenia. Wąska działka jest wyzwaniem, dlatego zespół doświadczonych architektów z naszej pracowni z powodzeniem służy pomocą w doborze projektu. Kluczem do zadowolenia z posiadania wąskiej działki są pomysłowe rozwiązania, dające możliwość wykorzystania gabarytów domu w stu procentach. Gotowe projekty domów tworzące tę kategorię spełniają wszystkie obecnie obowiązujące warunki techniczne. Określają one przede wszystkim maksymalny poziom zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną. Dzięki temu koszty eksploatacyjne domu jaki zostanie wybudowany na wąskiej działce będą niskie. Oszczędności wypracowane na rachunkach za ciepłą wodę lub ogrzewanie zimą powinny ucieszyć każdego domownika. Przy poszukiwaniu projektów na nietypowe, wąskie działki warte uwagi są domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Na niewielkiej powierzchni kilka rodzin znajdzie swoją zaciszną i zapewniającą maksimum prywatności przestrzeń do codziennego życia. Przydomowy taras z wejściem z pokoju dziennego to strefa wypoczynku i relaksu. W naszych inspiracjach podpowiadamy z jakich rozwiązań korzystać, aby modnie urządzić ten rejon. Domy na wąską działkę to gwarancja najwyższego komfortu użytkowego!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia