Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z płaskim dachem

Projekt domu z płaskim dachem

Projekty domów z płaskim dachem to doskonała propozycja dla osób aktywnie podążających za trendami. Idealne dla inwestorów, którzy chcą, aby ich dom wyróżniał się w lokalnym krajobrazie – na płaskim dachu można zaplanować taras widokowy, urządzić zielony ogród lub zbudować mały basen. W kolekcji posiadamy projekty o małej, średniej i dużej powierzchni – minimalizm środków wyrazu i maksimum wygody! Najlepsze projekty domów z płaskim dachem tylko u nas!

Projekt domu z płaskim dachem – nowoczesny, stylowy i energooszczędny. W odróżnieniu od dwu- i czterospadowych - domy takie nie posiadają skosów dzięki czemu można uzyskać większą swobodę w aranżacji każdego pomieszczenia. Wiele propozycji z niniejszej kolekcji ma główną sypialnię z własną garderobą i łazienką. Tak wygodnie rozplanowane wnętrza z pewnością zadowolą wielu inwestorów. Kategoria ta obejmuje swoim zasięgiem zarówno budynki parterowe jak i piętrowe. Dachy zostały tak zaprojektowane, aby odprowadzanie wody deszczowej mogło się odbywać w sposób szybki i sprawny. Nowoczesne domy z płaskim dachem wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, które mają przełożenie na niskie rachunki za ogrzewanie. Są to budynki, które nie tylko oszczędzają energię ale również aktywnie ją pozyskują z naturalnych źródeł. Projekty domów z płaskim dachem – obok nich nie da się przejść obojętnie!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia