Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z dachem dwuspadowym bez lukarny

Domy z dachem dwuspadowym bez lukarny

Domy z dachem dwuspadowym bez lukarny - tanie w budowie i ekonomiczne w późniejszym utrzymaniu. Najprostsze, najlepsze, ponadczasowe. W kolekcji znajdują się domy z dachem dwuspadowym bez lukarny zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, w tym wersje z garażem lub bez - do wyboru. Dzięki swojej prostej konstrukcji, projekty te idealnie wpisują się w kierunek zrównoważonego, energooszczędnego budownictwa. Minimalne ryzyko pojawienia się mostków termicznych, niewielkie zużycie energii oraz znakomite parametry cieplne to tylko kilka atutów naszych komfortowych domów z dachem dwuspadowym bez lukarny. Wizytówką projektów z serii jest ponadto ergonomiczny układ wnętrz i optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń, dzięki któremu domownicy mogą cieszyć się przytulną wygodą na najwyższym poziomie. Inwestorzy, którzy poszukują oszczędnej prostoty i architektury harmonizującej z otoczeniem, bez wątpienia znajdą wśród naszej kolekcji domów z dachem dwuspadowym bez lukarny swoją bezpieczną, wymarzoną przystań.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia