Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Röben nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024

Nowość w ofercie firmy Röben - SYSTEM DO MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH został nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024, które odbyły się 12-13 stycznia br. w Kielcach. Tegoroczna III już edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM 2024, stanowiła jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń targowych na mapie Polski dla branży pokryć dachowych. Niezwykła frekwencja, przekraczająca 24 tysiące sprzedanych biletów, obecność prawie 150 wystawców i dwa dni niesamowitych wrażeń uczyniły z tego kongresu prawdziwe święto sztuki dekarskiej.

Dlatego też, to właśnie na tym prestiżowym wydarzeniu zaprezentowany został nowy, innowacyjny system, dedykowany do montażu paneli fotowoltaicznych i solarnych na dachach pokrytych dachówkami PIEMONT i MONZAplus. Wprowadzenie go do oferty firmy Röben wynika nie tylko z troski o środowisko, ale jest również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa na rozwiązania fotowoltaiczne. Jury targów doceniło wszystkie jego zalety, przyznając mu Złoty Medal.

- Otrzymanie tak prestiżowej nagrody, jaką jest Złoty Medal Targów DACH FORUM 2024 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a także potwierdzeniem znaczenia i oczekiwań pokładanych w zaprezentowanym rozwiązaniu. Nagroda oraz pozytywny oddźwięk zarówno ze strony komisji konkursowej, jak również odwiedzających nasze stoisko dekarzy, są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz poszerzania oferty, o kolejne produkty, które będą odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby rynku – mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu.

Nagrodzony system cechuje się trwałym połączeniem z więźbą dachową, co eliminuje przenoszenie obciążeń na połać dachową. To szczególnie ważne dla dekarzy i inwestorów, którzy poszukują nie tylko efektywnych, ale również bezpiecznych rozwiązań montażowych. Wyróżnia się on szybkim i bezinwazyjnym montażem, eliminując konieczność ingerencji w połać dachu i docinania dachówek. System ten można również dostosować do różnego rozstawu łat, co czyni go elastycznym i dostosowanym do różnych warunków.

Źródło:  Röben


Zobacz także:

  • Ponadczasowe elewacje z klinkieru od Röben

    Wygląd zewnętrzny budynku jest równie ważny jak estetyka jego wnętrza, dlatego warto dobrze przemyśleć sposób wykończenia elewacji już na etapie planowania budowy. Kluczowym elementem jest wybór materiału, który [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia