Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty i porady ARCHIPELAGU w nowym numerze „Budujemy Dom”

W marcowym wydaniu magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie artykuł o projektach domów energooszczędnych, w którym jako ekspert wystąpiła architekt z ARCHIPELAGU – Katarzyna Braun-Szulc. W rozdziale z projektami zaprezentowane zostały dwa domy z naszej oferty: Olaf G2 i Astrid (mała) II G2. Na łamach miesięcznika polecany jest także nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy energooszczędne”. Zachęcamy do lektury!

Projekty polecane w marcowym numerze "Budujemy Dom"

Olaf G2 

Olaf G2to projekt, który znakomicie wpisuje się we współczesne trendy – nowoczesny, energooszczędny i skoncentrowany na codziennej wygodzie domowników. W jego przestronnym wnętrzu świetnie odnajdą się miłośnicy szlachetnej elegancji oraz modnych, stylowych połączeń.  

Dowiedz się więcej o projekcie Olaf G2

Astrid (mała) II G2

Zgrabna forma, nowoczesna estetyka, a we wnętrzu świetnie zorganizowany układ pomieszczeń. Astrid (mała) II G2 idealnie łączy współczesne trendy z funkcjonalnością i przytulną wygodą.

Dowiedz się więcej o projekcie Astrid (mała) II G2

Masz pytania? Napisz | Zadzwoń!

tel. 71 798 38 00

mail: biuro@archipelag.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia