Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

PROJEKT ROKU 2013 – Leosia G1 ENERGO! ARCHIPELAG liderem w budownictwie energooszczędnym!

Znamy już wyniki konkursu o tytuł „Projekt Roku 2013” organizowanego przez redakcję „Najlepiej Sprzedawanych Projektów Domów”. Z radością informujemy, że Pracownia Projektowa ARCHIPELAG otrzymała laur zwycięstwa w kategorii DOMY ENERGOOSZCZĘDNE oraz wyróżnienie w kategorii DOMY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM  I PIĘTROWE.

PROJEKT ROKU 2013 PROJEKT ROKU 2013


W konkursie, w 9 kategoriach, rywalizowało 114 projektów.

Wyboru dokonało trzydziestotrzyosobowe jury, złożone z architektów, wykonawców, producentów materiałów budowlanych oraz  przedstawicieli stowarzyszeń i mediów branżowych. Jury, oceniając projekty, zwracało uwagę na estetykę, funkcjonalność, efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz na dobór materiałów i rozwiązań technologicznych.

 

Za projekt roku 2013 w kategorii DOMY ENERGOOSZCZĘDNE jury nagrodziło projekt Leosia G1 ENERGO!

Leosia G1 ENERGO Leosia G1 ENERGO Leosia G1 ENERGO Leosia G1 ENERGO


Więcej o projekcie Leosia G1 ENERGO


Jednocześnie, jury konkursu przyznało wyróżnienie w kategorii DOMY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM I PIĘTROWE dla projektu Patryk G1!Pracownia Projektowa ARCHIPELAG od zawsze kreuje trendy w architekturze i budownictwie. Od lat budujemy świadomość ekologiczną oraz promujemy energooszczędne rozwiązania, przyjazne zarówno człowiekowi, jak i środowisku naturalnemu. Jesteśmy dumni, że komisja konkursowa doceniła naszą pracę oraz nowoczesne podejście do projektowania.

 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe informacje techniczne, zapytać o wersje projektów i otrzymać dodatkowe materiały, prosimy o kontakt z architektami dyżurnymi:

Tel.: 71 798 38 52

E-mail: architekt@archipelag.pl

 

Zapraszamy!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia