Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Premiera sezonu - nowy katalog już w sprzedaży!

Najlepsze projekty, modne aranżacje wnętrz, nowoczesne materiały i technologie, porady architektów oraz ekspertów z branży budowlanej – wszystko to zaprezentowaliśmy w atrakcyjnej i przejrzystej formie, abyś w jesienne, rodzinne wieczory znalazł wśród naszych propozycji swój przyszły, wymarzony dom. Zapraszamy do inspirującej lektury!

Trendy 2015

Poznaj moc pomysłów na piękny, komfortowy dom. Wśród projektów podbijających serca współczesnych inwestorów znalazły się propozycje subtelnie nowoczesne i klasycznie stylowe – domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym o powierzchni od 60 do 300 m2 – szeroki wybór projektów gotowych zarówno dla małej, jak i dużej rodziny.

Kolekcja domów z dopłatą

Najnowszy katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG to obowiązkowa lektura dla osób zainteresowanych rządowym programem dopłat Mieszkanie dla Młodych. Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania, oprócz kolekcji dedykowanych projektów, które dla ułatwienia oznaczyliśmy pomocnym symbolem, znajdziesz w katalogu także informacje o tym, jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać dopłatę oraz na jaki zwrot podatku VAT możesz liczyć budując dom metodą gospodarczą. Katalog zawiera też bogatą kolekcję domów energooszczędnych w standardzie NF40 – projektów z dotacją NFOŚiGW.

Najlepszy dla budujących

Do lektury najnowszego katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG zachęca również atrakcyjna forma prezentacji projektów – duże wizualizacje, pomocne oznaczenia, informacje o wersjach, kosztach budowy i zapotrzebowaniu domów na energię. Ponadto w numerze: praktyczne porady architektów, modne aranżacje wnętrz, nowości z rynku, przegląd energooszczędnych instalacji, a także kupon rabatowy, uprawniający do zakupu projektu z kolekcji ARCHIPELAGU z 5% zniżką.

Zobacz wersję demo naszego katalogu:

http://issuu.com/archipelag/docs/npda_2014_demo


Spełnij marzenia o własnym domu!

Katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w dobrych punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.


Zapraszamy do lektury!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia