Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nasze projekty i porady w nowym numerze „Budujemy Dom”

W najnowszym numerze miesięcznika „Budujemy Dom” znajdziecie artykuł z poradami naszego eksperta – architekt Mariusz Jaworski wyjaśnia, w których miejscach w domu najtrudniej jest wyeliminować mostki termiczne. Część z projektami prezentuje dwa domy z oferty ARCHIPELAGU: Ralf G1 oraz Marcel III G2. Zapraszamy do lektury!

Ralf G1 

Ralf G1 to nowoczesny dom, który łączy współczesny szyk z funkcjonalnością. Zwarta bryła i prosty dwuspadowy dach sprawiają, że dom jest ekonomiczny w realizacji i późniejszej eksploatacji. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się zaprojektować komfortowy układ funkcjonalny. Wnętrze koncentruje się wokół przestronnego salonu, który dzięki dużym przeszkleniom, harmonijnie łączy się z tarasem, nad którym zaplanowano efektowną, nowoczesną formę zadaszenia. Modny charakter projektu efektownie podkreśla atrakcyjna kompozycja elewacji.

Dowiedz się więcej o projekcie Ralf G1

Marcel III G2

Marcel III G2 posiada czytelny i funkcjonalnie rozplanowany układ pomieszczeń. We wnętrzu króluje słoneczna atmosfera. Otwarta strefa dzienna integruje domowników wokół codziennych zajęć, a wyraźnie oddzielona część nocna gwarantuje wyciszony odpoczynek. Przestronny taras stanowi doskonałe przedłużenie strefy wypoczynkowej i płynnie łączy się z ogrodem. Poddasze zaplanowane jest do późniejszej adaptacji. 

Dowiedz się więcej o projekcie Marcel III G2

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia