Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najlepszy producent styropianu w Polsce - Złota Budowlana Marka Roku dla Termo Organiki


Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2022 w kategorii „Styropian". Lider rynku ociepleń kolejny już raz z rzędu zdobył prestiżową nagrodę, która jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzonych na próbie kliku tysięcy wykonawców budowlanych. 

Tegoroczne badania swoim obszarem objęły ponad 50 grup asortymentowych materiałów budowlanych m.in. styropianu; najpopularniejszego materiału izolacyjnego wykorzystywanego w ocieplaniu budynków. Wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2022 zostały opracowane na podstawie spontanicznych wskazań fachowców w trzech pytaniach rankingowych: „Marka najczęściej stosowana”, „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości” oraz „Marka o najlepszej jakości w porównaniu do konkurencji”.  Zwycięzcą rankingu zostawała marka, która w swojej grupie osiągnęła najwyższą ocenę ważoną na podstawie trzech pytań.  W kategorii „Producenci: Styropian” bezkonkurencyjna okazała się firma Termo Organika zdobywając najwyższe uznanie wśród wykonawców.  Największy producent styropianu wyprzedził drugą firmę o ponad 10% punktów procentowych, a kolejne spółki z pierwszej dziesiątki rankingu miały wyniki nawet kilka razy słabsze od lidera rynku.

-  Jesteśmy dumni, że nasza firma otrzymała najwyższe noty we wszystkich pytaniach tworzących ranking Budowlana Marka Roku 2022. Fachowcy docenili najlepszą relację jakości do ceny naszych styropianów, potwierdzili także ich najwyższą jakość oraz zdecydowanie największą popularność – powiedział Marek Krokos, dyrektor sprzedaży Termo Organiki w regionie północno – wschodnim Polski, który w imieniu Termo Organiki odebrał nagrodę.

Specjaliści nagrodzili również dostarczane przez Termo Organikę kompletne systemy ociepleń. Największy producent styropianów w Polsce w konkurencyjnej i trudnej kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” zajął cenne, drugie miejsce. 

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna 

z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, 

a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów jest od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń.  Styropiany  Termo Organiki posiadają prestiżowe rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) i jako jedyne w kraju przeszły pozytywnie kilkanaście kontroli parametrów  przeprowadzanych przez Główny Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz podległe mu jednostki.

Więcej informacji: www.termoorganika.plZobacz również: 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia