Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

BEZPŁATNE porady architektów ARCHIPELAGU!

Szukasz wymarzonego projektu? Zastanawiasz się, czy wybrany dom zmieści się na twojej działce? Nie wiesz jakie materiały budowlane wybrać? Chcesz zapytać o zmiany? Architekci ARCHIPELAGU są do Twojej dyspozycji – napisz, zadzwoń, odwiedź nas osobiście! Pomożemy, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości.

Skorzystaj z bezpłatnej porady 

Na pomoc architektów ARCHIPELAGU możesz liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomagamy wybrać projekt, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania, przekazujemy wskazówki, doradzamy – pomagajmy  dopasować projekt do działki, lokalnych warunków zabudowy, a przede wszystkim do rytmu życia rodziny.

Dowiedz się, jak możemy pomóc w wyborze projektu

KONTAKT 

telefon: 71 798 38 00
e-mail: biuro@archipelag.pl


Biuro jest czynne:


  • Poniedziałek - piątek: od 8:00 do 16:00

* Bezpłatne porady architektów obejmują konsultacje dotyczące projektów autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia