Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

ARCHIPELAG w wakacyjnym „Budujemy Dom”

W najnowszym, podwójnym numerze magazynu „Budujemy Dom” nasz architekt Mariusz Jaworski radzi w jakiej technologii wznoszenia ścian można uzyskać najcieplejsze przegrody. W części z projektami zaprezentowane zostały dwa nowe domy z kolekcji ARCHIPELAGU: Simon II G2 oraz Rico II G1. Polecamy lekturę czasopisma!

Riko II G1 

Riko II G1  to komfort w modnym wydaniu. Wnętrze domu jest przytulne, energooszczędne i funkcjonalne. Szerokie przeszklenia od strony salonu prowadzą do ogrodu. Sypialnie mają dostęp do loggii na poddaszu. Główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę. Atrakcyjny, częściowo zadaszony taras to doskonałe miejsce na relaks.

Simon II G2 

Simon II G2 to świetna propozycja dla rodziny ceniącej nowoczesny design. We wnętrzu rządzi doskonała funkcjonalność i czytelny podział na strefę dzienną oraz nocną. Atrakcyjny taras wyróżnia się ciekawym zadaszeniem i dekoracyjnym kominkiem zewnętrznym. 

Masz pytania? Napisz | Zadzwoń!

tel. 71 798 38 00

mail: biuro@archipelag.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia