Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Najlepsze domy na 2021 w jednym katalogu - zobacz online

Nowoczesne, energooszczędne, tanie w użytkowaniu, ekologiczne, funkcjonalne, szeroko otwarte na ogród i pełne naturalnego światła – właśnie takie projekty domów znajdziecie w naszym najnowszym e-katalogu. W numerze czekają na Was m.in.: autorskie projekty z kolekcji ENERGO PLUS, a także popularne hity z kolekcji Mini. Zobaczcie najlepsze projekty domów nowoczesnych w standardzie WT 2021. Katalog możecie wygodnie przeglądać online.

Zobacz e-katalog DOMY nowoczesne online

Projekty domów nowoczesnych WT 2021

Wszystkie prezentowane w e-katalogu domy spełniają standard WT 2021, są dostosowane do aktualnych przepisów i współczesnych potrzeb. Zapewniają wysoki komfort życia, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska naturalnego. Oprócz najlepszych projektów gotowych, w e-katalogu wspólnie z naszymi przyjaciółmi, przygotowaliśmy dla Was przegląd nowości z rynku budowlanego, a także porcję inspiracji wnętrzarskich od marki VOX, a wśród nich, nagrodzony prestiżowym tytułem must have! system meblowy Creative projektu Marty Krupińskiej.

 

W numerze m.in.

·      projekty domów z kolekcji ENERGO PLUS

·      hity z kolekcji domów Mini

·      popularne projekty domów typu nowoczesna stodoła

·      najczęściej wybierane projekty domów parterowych i z poddaszem do adaptacji

·      projekty domów z poddaszem użytkowym

·      projekty domów piętrowych

·     nowoczesne bliźniaki

·      przegląd nowości z rynku

·      inspiracje wnętrzarskie i gotowe aranżacje od marki VOX


Zobacz e-katalog DOMY nowoczesne online

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia