Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy katalog z najlepszymi projektami domów

Najlepsze gotowe projektów domów, tanie w budowie domy Mini, projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne aranżacje wnętrz oraz porady architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na Was w naszym nowym katalogu "Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG". Numer jest już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury!

Katalog pełen gotowych pomysłów na piękny dom

Z myślą o wszystkich planujących budowę domu jednorodzinnego przygotowaliśmy katalog z najlepszymi i najczęściej wybieranymi projektami z naszej oferty. W numerze znalazły się m.in. domy parterowe, nowoczesne stodoły, domy z poddaszem użytkowym i domy z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy piętrowe oraz domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W katalogu na inwestorów czekają również tanie domy z kolekcji Mini, które można wybudować szybko i w cenie mieszkania, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS, które już dziś spełniają wymagania warunków technicznych 2021. W numerze nie zabrakło hitów projektowych, takich jak Liv 3 G2, Daniel IV G2, EX 19 G2 ENERGO PLUS czy nagrodzony tytułem DOM ROKU Simon G2. W najnowszym katalogu Pracowni ARCHIEPLAG ponadto: pomocne porady architektów i ekspertów, inspirujące aranżacje wnętrz oraz przegląd nowości z rynku budowlanego. 

Nowy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do lektury! 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia