Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Na działkę 19,50m szeroką

Podoba mi się projekt domu Tori G1 tylko moja działka ma 19,50metra szerokości i związku z tym mam pytanie co można było by zrobić aby ten dom zmieścił się na działce?
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Miłosz Gajda 2013-10-01 14:11

    Witam,
    W projekcie Tori G1 nie ma możliwości „skrócenia” budynku np. poprzez przesunięcie ściany zewnętrznej. Z jednej strony wymiary garażu oraz z drugiej strony sypialni są wymiarami minimalnymi wymaganymi dla wygodnego użytkowania wymienionych pomieszczeń.
    Proszę rozważyć wybór projektu Tori w wersji bez garażu (dołączam pliki poglądowe z dokumentacji technicznej). Chciałbym również zaproponować Państwu dwa ciekawe projekty Armando G1 http://www.archipelag.pl/projekty-domow/armando-g1-energo oraz Rafael G1 http://www.archipelag.pl/projekty-domow/rafael-g1 , które zmieszczą się na działkę o podanej szerokości. Są to domy o „kompaktowym” układzie wnętrza, prostej i zwartej bryle oraz nowoczesnej, ale bardzo stonowanej elewacji. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu 71 798 38 53 lub .
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.237.34.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia