Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wokół domu

Ogród z pomysłem

Które strefy ogrodu wymagają oświetlenia, a które lepiej zostawić w delikatnym półmroku?

Ze względów bezpieczeństwa, w pierwszej kolejności, należy oświetlić wejścia do domu i na działkę. Warto zaakcentować iluminacją również ścieżki i przejścia, co ułatwi przemieszczanie po posesji. Dobrze jest zadbać o klimatyczne oświetlenie części wypoczynkowej – altany i tarasu, dzięki czemu wieczorową porą wykreujemy magiczny i przytulny nastrój naszej przydomowej strefy relaksu. Światłem można udekorować również okazałe rośliny wieloletnie, które znajdują się na działce, a także oczka wodne i inne obiekty z wodą. W świetlnej oprawie pięknie zaprezentują się ponadto elementy małej architektury, np. drewniana ławeczka lub rzeźba. Warto pamiętać, że, aby uzyskać głębię i pokazać przestrzeń, elementy, które są bliżej oświetla się słabiej, a te, które są dalej oświetla się bardziej, szczególny akcent kładąc na właściwą iluminację tła.


Zobacz również:


  • Sezonowanie desek kompozytowych

    Deski kompozytowe nie są w 100% wykonane z drewna, jednak one również powinny być sezonowane. Jest jednak kilka różnic w samym procesie, jak również efekty są nieco inne niż w przypadku naturalnego drewna. Dlaczego więc [...]

    Więcej
  • Taras na dachu – jak urządzić?

    Aranżacja tarasu to jedno z największych i zarazem najprzyjemniejszych wyzwań każdego posiadacza mieszkania. Jak urządzić przydomową przestrzeń, by stworzyć swoją własną wymarzoną strefę relaksu?

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia