Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Wszystkie projekty domów

Wszystkie projekty domów

Projekty domów ARCHIPELAG – nowoczesne, energooszczędne i komfortowe. Szeroka oferta gotowych, autorskich propozycji. Do wyboru: projekty domów parterowych, domy piętrowe, projekty domów z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, w tym opcje bez garażu, z garażem lub z ekonomiczną wiatą. Najlepsze projekty domów Mini 4, Simon G2, Liv 3 G2 i Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą, a także projekty domów energooszczędnych z kolekcji ENERGO PLUS i Mini PLUS, które spełniają wszystkie wymagania WT 2021, osiągając wartość EP poniżej 70 (kWh/m2*rok). W ofercie ponadto: garaże, budynki gospodarcze, altany oraz dodatki do każdego projektu. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z naszymi architektami, którzy pomogą dopasować projekt do działki i warunków zabudowy, doradzą jakie materiały i technologie warto wybrać i podpowiedzą sprawdzone rozwiązania. Nasze projekty domów, Wasze marzenia – mamy nadzieję, że spełnicie je wspólnie z nami.
Wszystkie projekty domów z naszej oferty spełniają wymagania standardu WT 2021. Są energooszczędne, zapewniając tym samym najwyższy komfort i niskie rachunki za użytkowanie. Każdy projekt jest dopracowany w każdym detalu, można go elastycznie dopasować do własnych potrzeb. Nasze gotowe projekty to domy pełne światła, z szerokimi przeszkleniami, w których wnętrze jest zintegrowane z ogrodem, a domownicy mogą cieszyć się bliskością natury. Projekty domów jednorodzinnych z naszej oferty to gwarancja pewnego wyboru na lata.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia