Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Promocje i konkursy

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji i wzięcia udziału w konkursach przeprowadzanych przez naszą Pracownię – zyskaj rabat na projekt wymarzonego domu, wygrywaj atrakcyjne nagrody!
Rabaty od Partnerów

20% rabatu od PIXERS

PIXERS

Naszą specjalnością jest dostarczanie wyjątkowych pomysłów na aranżacje wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami na całym świecie, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów, na które zawsze zerkamy naszym kreatywnym okiem. W swojej ofercie mamy fototapety, obrazy, plakaty, a jeżeli zestawimy to z bogatą galerią zdjęć, grafik i własnych kolekcji tworzy się PIXERS, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Oferta:

  • fototapety ekologiczne – Vinyl, Vinyl Premium, PIXERStick - doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, stanowią doskonałą alternatywę dla farb
  • obrazy – na płótnie, dibond, PCV lub pleksi
  • plakaty – na wysokiej jakości papierze fotograficznym 
  • ramy  drewniane, aluminiowe, antyramy, passe-partout
  • naklejki – ścienne PIXERStick, standard, magnesowe, witrażowe 

Wejdź na www.pixers.pl i odmień swoje wnętrza!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia