Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Promocje i konkursy

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji i wzięcia udziału w konkursach przeprowadzanych przez naszą Pracownię – zyskaj rabat na projekt wymarzonego domu, wygrywaj atrakcyjne nagrody!
Rabaty od Partnerów

8% rabatu od Foteks

Foteks 

Kreatywna firma, która pokazuje klientom szereg gotowych rozwiązań z gamy dekoracji wnętrz. Nie boi się wyzwań, a na potrzeby klientów odpowiada z pełnym profesjonalizmem. Dzięki produktom z Foteks.pl wnętrze nabiera indywidualnego charakteru i dobrego smaku. 

Kod rabatowy obowiązuje do dnia 31.12.2021 r.

Oferta 

  • fototapety
  • obrazy na płótnie
  • obrazy w ramach
  • plakaty
  • naklejki na ścianę i na meble 

Wszystkie produkty drukujemy przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Korzystamy z bazy 40 milionów gotowych grafik, tworzymy swoje własne, a również robimy wydruki na podstawie zdjęć klientów, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Sprawdź więcej na stronie sklep.foteks.pl.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia