Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekt domu Katrina II G1 ENERGO PLUS – nowość w ofercie!

Katrina II G1 ENERGO PLUS to dom, który nie tylko wspaniale wygląda, ale również oszczędza dla swoich właścicieli. Projekt w standardzie wyposażyliśmy w pompę ciepła, system solarny oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją. Poznajcie jego wszystkie atuty!

Dom, w którym króluje wygoda

Katrina II G1 ENERGO PLUS to elegancja, wygoda i dyskretny luksus w jednym. Projekt łączy w sobie współczesny design z ponadczasową klasyką. Zwarta bryła sprzyja energooszczędności, wspaniała elewacja wyróżnia budynek z otoczenia, a nowoczesne okna kolankowe pięknie doświetlają wnętrze, a przy okazji dodają całości atrakcyjnego pazura. Perfekcyjnym dopełnieniem funkcjonalnego układu pomieszczeń są dwa tarasy, które tworzą wymarzone warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu – po ciężkim dniu w pracy nie ma nic lepszego niż błogi relaks wśród przydomowej zieleni. 

Przejdź na stronę projektu

Skorzystaj z bezpłatnej porady architekta 

Zastanawiasz się czy ten dom będzie odpowiedni na Twoją działkę? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym architektem. Doradzimy, pomożemy, rozwiejemy wątpliwości. Napisz lub zadzwoń:

telefon: 71 798 38 42
e-mail: architekt@archipelag.pl


Zobacz również

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia