Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Pierwsza edycja Forum Kobiet "Mój Zdrowy Dom"

26 września w Warszawie odbyło się Forum Kobiet, organizowane pod hasłem Mój Zdrowy Dom. We wspaniałym gronie rozmawialiśmy o tym jak stworzyć dom, który będzie komfortowy i przyjazny zarówno dla swoich mieszkańców jak i środowiska naturalnego. Zobaczcie naszą relację z wydarzenia. 

Panel ekspertów architekt Wojciech Szczepański Panel ekspertów architekt Wojciech Szczepański

Zdrowy i komfortowy dom 

O tym jak stworzyć zdrowy dom, do którego chętnie wracamy i w którym czujemy się bezpiecznie rozmawialiśmy w znakomitym gronie ekspertów z firm Velux, Wienerberger, Viessmann i Aquahome. Wspólnie z prowadzącą Grażyną Torbicką i uczestnikami Forum Kobiet zastanawialiśmy się jak osiągnąć pełną harmonię między nowoczesną technologią, funkcjonalnością i codziennym komfortem życia. Nasz architekt Wojciech Szczepański tłumaczył, że koncepcja zdrowego domu rozpoczyna się już na etapie projektowania budynku, podkreślając jak ważna jest odpowiednia lokalizacja domu na działce, właściwe rozmieszczenie pomieszczeń i optymalne wykorzystanie naturalnego światła, a także ekologicznych rozwiązań, m.in. pompy ciepła. Swoją receptą na szczęśliwy dom podzieliła się również Pani Barbara Stuhr. Podczas tego niezwykłego, inspirującego dnia goście Forum mogli zobaczyć wystawę naszych projektów ENERGO PLUS nagrodzonych Znakiem Jakość i Niezawodność Home Zone 2018. Patronat medialny nad wydarzeniem objął tygodnik Newsweek, magazyn Budujemy Dom, serwis polki.pl i Meloradio.  

Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom 2018 Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom 2018
Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom 2018 Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom 2018
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia